Kariera

Warsaw Expo to wspaniałe miejsce na rozpoczecie Twojej kariery zawodowej.

AKTUALNIE REKRUTUJEMY NA NASTĘPUJĄCE STANOWISKA:

Specjalista do spraw organizacji targów

Miejsce pracy: Warszawa, Nadarzyn (pow. pruszkowski)

Zakres obowiązków

  • realizacja zadań w zakresie organizacji targów i imprez im towarzyszących
  • analiza rynku targowego
  • przygotowanie budżetów imprez i nadzór nad ich wykonaniem
  • współpraca z wystawcą i zwiedzającym
  • pozyskiwanie klientów - wystawców
  • koordynacja imprez (konferencje, seminaria, zjazdy, prezentacje itp.)
  • pozyskiwanie i współpraca z instytucjami lobbującymi i wspierającymi targi
  • analiza marketingowa nowych przedsięwzięć targowych spółki
  • prowadzenie baz danych kontrahentów

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • samochód, prawo jazdy
  • znajomość innego języka - dodatkowy atut
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży dóbr luksusowych i marketingu.

Oferujemy

  • miłą atmosferę pracy
  • możliwości rozwoju
  • udział w ciekawych projektach

Wyślij swoje CV na adres:
info@warsawexpo.eu

Specjalista do spraw marketingu

  • prowadzenie spraw związanych z promocją obiektu Warsaw Expo i imprez targowych oraz współpraca z menadżerami projektów w zakresie promocji ich targów
  • kompletowanie i przekazywanie informacji o imprezach targowych do organizacji portali i wydawnictw branżowych
  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie tworzenia materiałów promocyjnych i reklamowych
  • przygotowywanie materiałów reklamowych i ogłoszeń dotyczących imprez targowych i funkcjonowania Warsaw Expo, w tym dla środków masowego przekazu
  • współpraca z drukarniami
  • prowadzenie wśród zwiedzających badań ankietowych w zakresie skuteczności działań marketingowych
  • obsługa tłumaczeń

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, najchętniej filologia polska
  • mile widziane doświadczenie dziennikarskie i w redakcji tekstów reklamowych

Oferujemy

Wyślij swoje CV na adres

Warsaw Expo

Kariera w WARSAW EXPO

WARSAW EXPO to najnowsze i największe w regionie, Międzynarodowe Centrum Wystawienniczo-Kongresowe, oferujące 43000 m2 powierzchni wystawienniczej w dwóch halach zlokalizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy. Dzięki bliskości międzynarodowego lotniska Chopina oraz zbiegu najważniejszych dróg krajowych i autostrad, oddajemy do Państwa dyspozycji obiekt, którego położenie zapewnia szybkie i bezproblemowe połączenia komunikacyjne zarówno krajowe jak i międzynarodowe.

Warsaw Expo
Dołącz do Naszego zespołu! Skontaktuj się z nami